Phytopharm Klęka Gospodarze

Tomasz Szymczak niesportowe zachowanie
Michał Masztalski nierozważny atak

08.11.2015

Tym razem drużyna Clescevii pojechała na mecz do zwykle niegościnnej na swoim boisku drużyny Phytopharm Klęka. Już początek meczu zwiastował, że tym razem to gospodarzom nie będzie łatwo. W 15 minucie po akcji „Berta” Jadowskiego dobrze uderzał na bramkę „Grajek” ale bramkarz obronił. W 28 minucie ponownie „Bert” Jadowski zakręcił obrońcami ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał piłkę ponad bramkę gospodarzy. W 32 minucie po sprytnym krótkim zagraniu z rogu przez „Grajka” do Pawła Błaszczyka ten ostatni zdecydował się na strzał na bramkę. Piłkę po drodze musnął jeszcze wbiegający do bramki „Bert” Jadowski i piłka znalazła się w bramce Phytopharmu. Niedługo potem w 35 minucie po dobrym odbiorze piłki przeciwnikowi przez „Berta” nastąpiło podanie do „Grajka”, który zwodami oszukał obrońców i umieścił piłkę tuż przy słupku w bramce gospodarzy dając prowadzenie Clescevii do przerwy 2-0.

W 65 minucie rozgrywający dobry mecz zespół Clescevii strzelił trzecią bramkę za sprawą Łukasza „Frącka”, który po otrzymaniu piłki od „Berta” pięknym strzałem w boczną siatkę ulokował piłkę w bramce gospodarzy. Przewaga Clescevii w tym meczu była widoczna w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła co udowodnił w 88 minucie Łukasz „Grajek”, który w dziecinny sposób w polu karnym Phytopharmu ograł paru zawodników i wyłożył piłkę do strzelenia bramki „Rudemu” ,

Za ten mecz należą się brawa wszystkim zawodnikom Clescevii nie tylko za mądrą taktycznie grę ale również za grę efektywną i efektowną. Tak się gra jak przeciwnik pozwala , a w tym meczu przeciwnik pozwolił Clescevii na wiele, więc była okazja, żeby trochę poszaleć.